Staroblansko

Vedoucí týmu: Zdeněk Čada

Mobil: 775 924 324

Email: zdenek.cada@seznam.cz

Soupiska Okresní přebor 2021/2022

HráčVěk Vítězství %Remíza %Prohra %
Bezděk Radim42115160109.099.0981.82
Grepl Matyáš1720000000.000.00100.00
Grepl Roman1820000000.000.00100.00
Kamený Roman2941010000.000.00100.00
Kschwend Petr5430220000.000.00100.00
Lajšner Matěj2420000000.000.00100.00
Novotný Jiří401246100008.338.3383.33
Pernica Pavel4812139220008.338.3383.33
Rech Václav40711200014.2914.2971.43
Vach Zdeněk45622400016.6716.6766.67
Vintr Kamil3443250000.000.00100.00
Vičar Adam2241010000.000.00100.00
Vičar Radovan4421010000.000.00100.00
Yarema Yurii2722130000.000.00100.00
Zemánek Štěpán1642020000.000.00100.00
Čada Zdeněk42922400011.1111.1177.78
Šimeček Marek45124150008.338.3383.33
Štěpánek Zbyněk431044800010.000.0090.00

Výsledky

(10.)
6 - 4
Okresní přebor
2023/2024

Čížovky Boskovice - Staroblansko

(7.)
4 - 15
Okresní přebor
2023/2024

Staroblansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(9.)
2 - 8
Okresní přebor
2023/2024

Staroblansko - FFK KOBRA Blansko

(9.)
5 - 5
Okresní přebor
2023/2024

FC auto-benke.cz Ráječko - Staroblansko

(8.)
5 - 0
Okresní přebor
2023/2024

FC Vesuf - Staroblansko

(8.)
5 - 0
Okresní přebor
2023/2024

PRO-STATIC Blansko - Staroblansko

(6.)
4 - 6
Okresní přebor
2023/2024

Staroblansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(6.)
7 - 5
Okresní přebor
2023/2024

Staroblansko - FPO Blansko

(1.)
7 - 5
Okresní přebor
2023/2024

FPO Blansko - Staroblansko

(Čtvrtfinále)
5 - 0
Pohár
2023/2024

PRO-STATIC Blansko - Staroblansko

(Čtvrtfinále)
3 - 13
Pohár
2023/2024

Staroblansko - PRO-STATIC Blansko

(5.)
3 - 12
Okresní přebor
2023/2024

Staroblansko - Čížovky Boskovice

(1.)
6 - 5
Okresní přebor
2023/2024

TJ Rakovec Kotvrdovice - Staroblansko

(4.)
8 - 1
Okresní přebor
2023/2024

FFK KOBRA Blansko - Staroblansko

(4.)
3 - 11
Okresní přebor
2023/2024

Staroblansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(3.)
0 - 23
Okresní přebor
2023/2024

Staroblansko - FC Vesuf

(3.)
3 - 13
Okresní přebor
2023/2024

Staroblansko - PRO-STATIC Blansko

(2.)
11 - 1
Okresní přebor
2023/2024

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - Staroblansko

(11.)
11 - 0
Okresní přebor
2022/2023

FFK KOBRA Blansko - Staroblansko

(11.)
4 - 3
Okresní přebor
2022/2023

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - Staroblansko

(10.)
10 - 4
Okresní přebor
2022/2023

BC Červánky Rájec - Staroblansko

(10.)
5 - 14
Okresní přebor
2022/2023

Staroblansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(9.)
5 - 9
Okresní přebor
2022/2023

Staroblansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(9.)
12 - 0
Okresní přebor
2022/2023

Čížovky Boskovice - Staroblansko

(8.)
11 - 1
Okresní přebor
2022/2023

FC auto-benke.cz Ráječko - Staroblansko

(8.)
3 - 15
Okresní přebor
2022/2023

Staroblansko - PRO-STATIC Blansko

(Osmifinále)
6 - 3
Pohár
2022/2023

FC auto-benke.cz Ráječko - Staroblansko

(7.)
3 - 14
Okresní přebor
2022/2023

Staroblansko - FC Vesuf

(7.)
4 - 9
Okresní přebor
2022/2023

Staroblansko - FFK KOBRA Blansko

(6.)
6 - 6
Okresní přebor
2022/2023

Staroblansko - FPO Blansko

(6.)
5 - 5
Okresní přebor
2022/2023

FC Vesuf - Staroblansko

(5.)
9 - 1
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - Staroblansko

(4.)
0 - 9
Okresní přebor
2022/2023

Staroblansko - Čížovky Boskovice

(3.)
1 - 8
Okresní přebor
2022/2023

Staroblansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(2.)
2 - 2
Okresní přebor
2022/2023

TJ Rakovec Kotvrdovice - Staroblansko

(1.)
3 - 5
Okresní přebor
2022/2023

FPO Blansko - Staroblansko

(1.)
6 - 5
Okresní přebor
2022/2023

Staroblansko - BC Červánky Rájec

(12.)
2 - 5
Okresní přebor
2021/2022

FPO Blansko - Staroblansko

(11.)
12 - 3
Okresní přebor
2021/2022

FC auto-benke.cz Ráječko - Staroblansko

(11.)
3 - 7
Okresní přebor
2021/2022

Staroblansko - PRO-STATIC Blansko

(10.)
7 - 3
Okresní přebor
2021/2022

Čížovky Boskovice - Staroblansko

(10.)
5 - 3
Okresní přebor
2021/2022

Staroblansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(9.)
9 - 2
Okresní přebor
2021/2022

BC Červánky Rájec - Staroblansko

(9.)
2 - 5
Okresní přebor
2021/2022

Staroblansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(8.)
4 - 1
Okresní přebor
2021/2022

Staroblansko - FFK KOBRA Blansko

(12.)
6 - 3
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - Staroblansko

(7.)
5 - 4
Okresní přebor
2021/2022

Staroblansko - FPO Blansko

(7.)
2 - 3
Okresní přebor
2021/2022

FC Vesuf - Staroblansko

(6.)
9 - 1
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - Staroblansko

(5.)
2 - 8
Okresní přebor
2021/2022

Staroblansko - Čížovky Boskovice

(Osmifinále)
16 - 0
Pohár
2021/2022

TRIANGL Rájec-Jestřebí - Staroblansko

(Osmifinále)
3 - 4
Pohár
2021/2022

Staroblansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí

(4.)
5 - 4
Okresní přebor
2021/2022

Staroblansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(3.)
2 - 2
Okresní přebor
2021/2022

TJ Rakovec Kotvrdovice - Staroblansko

(2.)
5 - 6
Okresní přebor
2021/2022

Staroblansko - FC Vesuf

(2.)
7 - 4
Okresní přebor
2021/2022

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - Staroblansko

(1.)
8 - 5
Okresní přebor
2021/2022

Staroblansko - BC Červánky Rájec