PRO-STATIC Blansko

Vedoucí týmu: Tomáš Srnský

Mobil: 724 124 052

Email: tomas@srnsky.cz

Soupiska Okresní přebor 2021/2022

HráčVěk Vítězství %Remíza %Prohra %
Bednář David3811151833000100.000.000.00
Bárta Vlastimil401214418010100.000.000.00
Feik Tomáš2311171835000100.000.000.00
Mokrý Roman37931417000100.000.000.00
Novotný David2917268400100.000.000.00
Pšikal Jan3913402060010100.000.000.00
Sedlák Jakub30991322000100.000.000.00
Sehnal Marek228191231020100.000.000.00
Skoupý Michal26710414010100.000.000.00
Srnský Tomáš4515101121000100.000.000.00
Španěl Ondřej37991322000100.000.000.00

Výsledky

(12.)
0 - 10
Okresní přebor
2021/2022

FC Vesuf - PRO-STATIC Blansko

(12.)
5 - 0
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(11.)
3 - 7
Okresní přebor
2021/2022

Staroblansko - PRO-STATIC Blansko

(11.)
14 - 0
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - Čížovky Boskovice

(10.)
10 - 3
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(9.)
1 - 10
Okresní přebor
2021/2022

FPO Blansko - PRO-STATIC Blansko

(9.)
7 - 0
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(8.)
4 - 12
Okresní přebor
2021/2022

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - PRO-STATIC Blansko

(8.)
3 - 10
Okresní přebor
2021/2022

BC Červánky Rájec - PRO-STATIC Blansko

(7.)
2 - 6
Okresní přebor
2021/2022

FC auto-benke.cz Ráječko - PRO-STATIC Blansko

(7.)
2 - 5
Okresní přebor
2021/2022

Čížovky Boskovice - PRO-STATIC Blansko

(Finále)
1 - 8
Pohár FAČR
2021/2022

BC Červánky Rájec - PRO-STATIC Blansko

(Semifinále)
1 - 5
Pohár FAČR
2021/2022

TRIANGL Rájec-Jestřebí - PRO-STATIC Blansko

(Semifinále)
5 - 1
Pohár FAČR
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí

(Čtvrtfinále)
0 - 3
Pohár FAČR
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

(Čtvrtfinále)
3 - 2
Pohár FAČR
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko

(6.)
9 - 1
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - Staroblansko

(6.)
0 - 3
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

(5.)
11 - 1
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FPO Blansko

(5.)
9 - 4
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FC Vesuf

(Osmifinále)
6 - 4
Pohár FAČR
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - Čížovky Boskovice

(Osmifinále)
1 - 6
Pohár FAČR
2021/2022

Čížovky Boskovice - PRO-STATIC Blansko

(4.)
3 - 9
Okresní přebor
2021/2022

TJ Rakovec Kotvrdovice - PRO-STATIC Blansko

(3.)
8 - 3
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - BC Červánky Rájec

(1.)
8 - 1
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko