PRO-STATIC Blansko

Vedoucí týmu: Tomáš Srnský

Mobil: 724 124 052

Email: tomas@srnsky.cz

Soupiska Okresní přebor 2021/2022

HráčVěk Vítězství %Remíza %Prohra %
Bednář David401424295303085.710.0014.29
Bárta Vlastimil4111561101090.910.009.09
Dvorský Štěpán17653801083.330.0016.67
Feik Tomáš25434700075.000.0025.00
Gromský Petr32653800083.330.0016.67
Hanák Dalibor258661200087.500.0012.50
Hoffmann Petr37400000075.000.0025.00
Mokrý Roman3910381110080.000.0020.00
Pšikal Jan4192973600077.780.0022.22
Sehnal Marek231118183601090.910.009.09
Španěl Ondřej3968715010100.000.000.00

Výsledky

(Semifinále)
5 - 0
Pohár
2023/2024

TRIANGL Rájec-Jestřebí - PRO-STATIC Blansko

(8.)
0 - 9
Okresní přebor
2023/2024

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - PRO-STATIC Blansko

(10.)
5 - 0
Okresní přebor
2023/2024

PRO-STATIC Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(Semifinále)
0 - 5
Pohár
2023/2024

PRO-STATIC Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí

(9.)
8 - 14
Okresní přebor
2023/2024

FPO Blansko - PRO-STATIC Blansko

(9.)
2 - 1
Okresní přebor
2023/2024

Čížovky Boskovice - PRO-STATIC Blansko

(8.)
5 - 0
Okresní přebor
2023/2024

PRO-STATIC Blansko - Staroblansko

(7.)
7 - 4
Okresní přebor
2023/2024

PRO-STATIC Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(7.)
5 - 1
Okresní přebor
2023/2024

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko

(6.)
1 - 11
Okresní přebor
2023/2024

FC Vesuf - PRO-STATIC Blansko

(Čtvrtfinále)
5 - 0
Pohár
2023/2024

PRO-STATIC Blansko - Staroblansko

(Čtvrtfinále)
3 - 13
Pohár
2023/2024

Staroblansko - PRO-STATIC Blansko

(5.)
6 - 2
Okresní přebor
2023/2024

PRO-STATIC Blansko - FC Vesuf

(5.)
1 - 4
Okresní přebor
2023/2024

FC auto-benke.cz Ráječko - PRO-STATIC Blansko

(4.)
11 - 8
Okresní přebor
2023/2024

PRO-STATIC Blansko - FPO Blansko

(4.)
5 - 9
Okresní přebor
2023/2024

PRO-STATIC Blansko - Čížovky Boskovice

(3.)
9 - 2
Okresní přebor
2023/2024

PRO-STATIC Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(3.)
3 - 13
Okresní přebor
2023/2024

Staroblansko - PRO-STATIC Blansko

(2.)
4 - 6
Okresní přebor
2023/2024

TJ Rakovec Kotvrdovice - PRO-STATIC Blansko

(2.)
2 - 5
Okresní přebor
2023/2024

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

(11.)
0 - 5
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko

(11.)
0 - 5
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(10.)
6 - 16
Okresní přebor
2022/2023

FPO Blansko - PRO-STATIC Blansko

(10.)
16 - 0
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(Semifinále)
5 - 0
Pohár
2022/2023

TJ Rakovec Kotvrdovice - PRO-STATIC Blansko

(9.)
2 - 6
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(Čtvrtfinále)
11 - 5
Pohár
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(8.)
3 - 15
Okresní přebor
2022/2023

Staroblansko - PRO-STATIC Blansko

(8.)
3 - 8
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - Čížovky Boskovice

(7.)
4 - 7
Okresní přebor
2022/2023

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - PRO-STATIC Blansko

(7.)
1 - 15
Okresní přebor
2022/2023

BC Červánky Rájec - PRO-STATIC Blansko

(6.)
2 - 10
Okresní přebor
2022/2023

FC auto-benke.cz Ráječko - PRO-STATIC Blansko

(6.)
3 - 3
Okresní přebor
2022/2023

Čížovky Boskovice - PRO-STATIC Blansko

(5.)
9 - 1
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - Staroblansko

(5.)
4 - 4
Okresní přebor
2022/2023

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

(4.)
16 - 3
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - FPO Blansko

(4.)
10 - 3
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - FC Vesuf

(3.)
3 - 14
Okresní přebor
2022/2023

TJ Rakovec Kotvrdovice - PRO-STATIC Blansko

(2.)
7 - 4
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - BC Červánky Rájec

(1.)
3 - 6
Okresní přebor
2022/2023

FC Vesuf - PRO-STATIC Blansko

(12.)
0 - 10
Okresní přebor
2021/2022

FC Vesuf - PRO-STATIC Blansko

(12.)
5 - 0
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(11.)
3 - 7
Okresní přebor
2021/2022

Staroblansko - PRO-STATIC Blansko

(11.)
14 - 0
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - Čížovky Boskovice

(10.)
10 - 3
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(9.)
1 - 10
Okresní přebor
2021/2022

FPO Blansko - PRO-STATIC Blansko

(9.)
7 - 0
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(8.)
4 - 12
Okresní přebor
2021/2022

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - PRO-STATIC Blansko

(8.)
3 - 10
Okresní přebor
2021/2022

BC Červánky Rájec - PRO-STATIC Blansko

(7.)
2 - 6
Okresní přebor
2021/2022

FC auto-benke.cz Ráječko - PRO-STATIC Blansko

(7.)
2 - 5
Okresní přebor
2021/2022

Čížovky Boskovice - PRO-STATIC Blansko

(Finále)
1 - 8
Pohár
2021/2022

BC Červánky Rájec - PRO-STATIC Blansko

(Semifinále)
1 - 5
Pohár
2021/2022

TRIANGL Rájec-Jestřebí - PRO-STATIC Blansko

(Semifinále)
5 - 1
Pohár
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí

(Čtvrtfinále)
0 - 3
Pohár
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

(Čtvrtfinále)
3 - 2
Pohár
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko

(6.)
9 - 1
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - Staroblansko

(6.)
0 - 3
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

(5.)
11 - 1
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FPO Blansko

(5.)
9 - 4
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FC Vesuf

(Osmifinále)
6 - 4
Pohár
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - Čížovky Boskovice

(Osmifinále)
1 - 6
Pohár
2021/2022

Čížovky Boskovice - PRO-STATIC Blansko

(4.)
3 - 9
Okresní přebor
2021/2022

TJ Rakovec Kotvrdovice - PRO-STATIC Blansko

(3.)
8 - 3
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - BC Červánky Rájec

(1.)
8 - 1
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko