PRO-STATIC Blansko

Vedoucí týmu: Tomáš Srnský

Mobil: 724 124 052

Email: tomas@srnsky.cz

Soupiska Okresní přebor 2021/2022

HráčVěk Vítězství %Remíza %Prohra %
Bednář David381121274802081.829.099.09
Feik Tomáš231116153100072.7318.189.09
Hanák Dalibor24814112500075.0025.000.00
Hoffmann Petr36611200083.330.0016.67
Klimeš Jakub27200000050.0050.000.00
Mokrý Roman3795101500077.7811.1111.11
Pšikal Jan401124143800072.7318.189.09
Sehnal Marek221330245402076.9215.387.69
Srnský Tomáš454011000100.000.000.00
Zeman Alois302033000100.000.000.00
Španěl Ondřej376821000183.3316.670.00

Rozpisy

(9.)
14:20
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(Semifinále)
16:50
Pohár FAČR
2022/2023

TJ Rakovec Kotvrdovice - PRO-STATIC Blansko

(10.)
10:40
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(10.)
11:30
Okresní přebor
2022/2023

FPO Blansko - PRO-STATIC Blansko

(11.)
11:30
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(11.)
12:20
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko

Výsledky

(Čtvrtfinále)
11 - 5
Pohár FAČR
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(8.)
3 - 15
Okresní přebor
2022/2023

Staroblansko - PRO-STATIC Blansko

(8.)
3 - 8
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - Čížovky Boskovice

(7.)
4 - 7
Okresní přebor
2022/2023

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - PRO-STATIC Blansko

(7.)
1 - 15
Okresní přebor
2022/2023

BC Červánky Rájec - PRO-STATIC Blansko

(6.)
2 - 10
Okresní přebor
2022/2023

FC auto-benke.cz Ráječko - PRO-STATIC Blansko

(6.)
3 - 3
Okresní přebor
2022/2023

Čížovky Boskovice - PRO-STATIC Blansko

(5.)
9 - 1
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - Staroblansko

(5.)
4 - 4
Okresní přebor
2022/2023

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

(4.)
16 - 3
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - FPO Blansko

(4.)
10 - 3
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - FC Vesuf

(3.)
3 - 14
Okresní přebor
2022/2023

TJ Rakovec Kotvrdovice - PRO-STATIC Blansko

(2.)
7 - 4
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - BC Červánky Rájec

(1.)
3 - 6
Okresní přebor
2022/2023

FC Vesuf - PRO-STATIC Blansko

(12.)
0 - 10
Okresní přebor
2021/2022

FC Vesuf - PRO-STATIC Blansko

(12.)
5 - 0
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(11.)
3 - 7
Okresní přebor
2021/2022

Staroblansko - PRO-STATIC Blansko

(11.)
14 - 0
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - Čížovky Boskovice

(10.)
10 - 3
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(9.)
1 - 10
Okresní přebor
2021/2022

FPO Blansko - PRO-STATIC Blansko

(9.)
7 - 0
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(8.)
4 - 12
Okresní přebor
2021/2022

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - PRO-STATIC Blansko

(8.)
3 - 10
Okresní přebor
2021/2022

BC Červánky Rájec - PRO-STATIC Blansko

(7.)
2 - 6
Okresní přebor
2021/2022

FC auto-benke.cz Ráječko - PRO-STATIC Blansko

(7.)
2 - 5
Okresní přebor
2021/2022

Čížovky Boskovice - PRO-STATIC Blansko

(Finále)
1 - 8
Pohár FAČR
2021/2022

BC Červánky Rájec - PRO-STATIC Blansko

(Semifinále)
1 - 5
Pohár FAČR
2021/2022

TRIANGL Rájec-Jestřebí - PRO-STATIC Blansko

(Semifinále)
5 - 1
Pohár FAČR
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí

(Čtvrtfinále)
0 - 3
Pohár FAČR
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

(Čtvrtfinále)
3 - 2
Pohár FAČR
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko

(6.)
9 - 1
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - Staroblansko

(6.)
0 - 3
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

(5.)
11 - 1
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FPO Blansko

(5.)
9 - 4
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FC Vesuf

(Osmifinále)
6 - 4
Pohár FAČR
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - Čížovky Boskovice

(Osmifinále)
1 - 6
Pohár FAČR
2021/2022

Čížovky Boskovice - PRO-STATIC Blansko

(4.)
3 - 9
Okresní přebor
2021/2022

TJ Rakovec Kotvrdovice - PRO-STATIC Blansko

(3.)
8 - 3
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - BC Červánky Rájec

(1.)
8 - 1
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko