FPO Blansko

Vedoucí týmu: Ivo Dobiášek

Mobil: 775 190 154

Email: dobik@seznam.cz

Soupiska Okresní přebor

HráčVěk Vítězství %Remíza %Prohra %
Cerhák Radim2411751200018.180.0081.82
Ivo DobiášekDobiášek Ivo391215600016.670.0083.33
Dovrtěl Radek251210112100016.670.0083.33
Dvořák Milan31851600025.000.0075.00
Farkaš David2720110000.000.00100.00
Kostka Jakub3398101800011.110.0088.89
Matuška Jan3410110000.000.00100.00
Nejezchleb Miroslav3510000000.000.00100.00
Pernica Tomáš19972900011.110.0088.89
Pokorný Antonín2800000000.000.000.00
Sekanina Tomáš23833600012.500.0087.50
Skoták David3400000000.000.000.00
Vašák Miloš3600000000.000.000.00
Zmeko Dominik2500000000.000.000.00
Čada Jaromír251173100109.090.0090.91
Červený Jaromír33723500028.570.0071.43
Štreit Miloslav3010000000.000.00100.00
Žák Jakub381022401020.000.0080.00

Výsledky

(10.)
5 - 0
Okresní přebor
2023/2024

FPO Blansko - FC Vesuf

(10.)
0 - 5
Okresní přebor
2023/2024

FC auto-benke.cz Ráječko - FPO Blansko

(7.)
4 - 6
Okresní přebor
2023/2024

FPO Blansko - Čížovky Boskovice

(9.)
8 - 14
Okresní přebor
2023/2024

FPO Blansko - PRO-STATIC Blansko

(8.)
2 - 3
Okresní přebor
2023/2024

TJ Rakovec Kotvrdovice - FPO Blansko

(8.)
10 - 3
Okresní přebor
2023/2024

FFK KOBRA Blansko - FPO Blansko

(6.)
7 - 5
Okresní přebor
2023/2024

Staroblansko - FPO Blansko

(6.)
2 - 5
Okresní přebor
2023/2024

FPO Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(1.)
7 - 5
Okresní přebor
2023/2024

FPO Blansko - Staroblansko

(Čtvrtfinále)
4 - 15
Pohár
2023/2024

FPO Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí

(Čtvrtfinále)
12 - 5
Pohár
2023/2024

TRIANGL Rájec-Jestřebí - FPO Blansko

(2.)
7 - 2
Okresní přebor
2023/2024

Čížovky Boskovice - FPO Blansko

(5.)
13 - 3
Okresní přebor
2023/2024

FC Vesuf - FPO Blansko

(5.)
1 - 5
Okresní přebor
2023/2024

FPO Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(4.)
11 - 8
Okresní přebor
2023/2024

PRO-STATIC Blansko - FPO Blansko

(3.)
4 - 7
Okresní přebor
2023/2024

FPO Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(3.)
1 - 12
Okresní přebor
2023/2024

FPO Blansko - FFK KOBRA Blansko

(1.)
4 - 1
Okresní přebor
2023/2024

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - FPO Blansko

(11.)
5 - 0
Okresní přebor
2022/2023

BC Červánky Rájec - FPO Blansko

(10.)
6 - 16
Okresní přebor
2022/2023

FPO Blansko - PRO-STATIC Blansko

(9.)
1 - 4
Okresní přebor
2022/2023

FPO Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(9.)
5 - 1
Okresní přebor
2022/2023

FC auto-benke.cz Ráječko - FPO Blansko

(7.)
2 - 7
Okresní přebor
2022/2023

FPO Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(5.)
4 - 8
Okresní přebor
2022/2023

FC Vesuf - FPO Blansko

(7.)
4 - 4
Okresní přebor
2022/2023

FFK KOBRA Blansko - FPO Blansko

(Čtvrtfinále)
0 - 5
Pohár
2022/2023

FPO Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(8.)
17 - 5
Okresní přebor
2022/2023

Čížovky Boskovice - FPO Blansko

(8.)
10 - 3
Okresní přebor
2022/2023

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - FPO Blansko

(1.)
4 - 7
Okresní přebor
2022/2023

FPO Blansko - FC Vesuf

(6.)
7 - 5
Okresní přebor
2022/2023

TJ Rakovec Kotvrdovice - FPO Blansko

(6.)
6 - 6
Okresní přebor
2022/2023

Staroblansko - FPO Blansko

(5.)
5 - 7
Okresní přebor
2022/2023

FPO Blansko - Čížovky Boskovice

(4.)
16 - 3
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - FPO Blansko

(3.)
1 - 4
Okresní přebor
2022/2023

FPO Blansko - BC Červánky Rájec

(2.)
2 - 15
Okresní přebor
2022/2023

FPO Blansko - FFK KOBRA Blansko

(2.)
5 - 5
Okresní přebor
2022/2023

FPO Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(1.)
3 - 5
Okresní přebor
2022/2023

FPO Blansko - Staroblansko

(10.)
4 - 1
Okresní přebor
2021/2022

FPO Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(12.)
2 - 5
Okresní přebor
2021/2022

FPO Blansko - Staroblansko

(12.)
5 - 4
Okresní přebor
2021/2022

BC Červánky Rájec - FPO Blansko

(11.)
3 - 2
Okresní přebor
2021/2022

Čížovky Boskovice - FPO Blansko

(9.)
1 - 10
Okresní přebor
2021/2022

FPO Blansko - PRO-STATIC Blansko

(8.)
11 - 2
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - FPO Blansko

(8.)
3 - 2
Okresní přebor
2021/2022

FPO Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(7.)
2 - 7
Okresní přebor
2021/2022

TJ Rakovec Kotvrdovice - FPO Blansko

(7.)
5 - 4
Okresní přebor
2021/2022

Staroblansko - FPO Blansko

(6.)
2 - 2
Okresní přebor
2021/2022

FC Vesuf - FPO Blansko

(6.)
5 - 3
Okresní přebor
2021/2022

FPO Blansko - Čížovky Boskovice

(5.)
11 - 1
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FPO Blansko

(Čtvrtfinále)
5 - 3
Pohár
2021/2022

FC Vesuf - FPO Blansko

(Čtvrtfinále)
3 - 3
Pohár
2021/2022

FPO Blansko - FC Vesuf

(4.)
0 - 5
Okresní přebor
2021/2022

FPO Blansko - BC Červánky Rájec

(3.)
5 - 2
Okresní přebor
2021/2022

FPO Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(3.)
2 - 8
Okresní přebor
2021/2022

FPO Blansko - FFK KOBRA Blansko

(2.)
6 - 2
Okresní přebor
2021/2022

FPO Blansko - FC Vesuf

(2.)
16 - 6
Okresní přebor
2021/2022

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - FPO Blansko

(1.)
2 - 6
Okresní přebor
2021/2022

FC auto-benke.cz Ráječko - FPO Blansko