FFK KOBRA Blansko

Vedoucí týmu: Jiří Blažek

Mobil: 776 088 333

Email: ffk-kobra.blansko@post.cz

Soupiska Okresní přebor

HráčVěk Vítězství %Remíza %Prohra %
Bezděk Vít25553800060.000.0040.00
Blažek Jiří481000000060.000.0040.00
Buš Marek2710571200060.000.0040.00
Dovrtěl Jakub2111761301054.550.0045.45
Grenar David2581392201075.000.0025.00
Kubín Michal2510571200060.000.0040.00
Kubín Vojtěch201024600160.000.0040.00
Letfus Matěj23522400040.000.0060.00
Loukota David25300000066.670.0033.33
Najer Marek19212300050.000.0050.00
Prudký Tomáš261063901060.000.0040.00
Sedlák Jan2281011101075.000.0025.00
Sedlák Petr28936901055.560.0044.44
Sychra Dominik179761300066.670.0033.33
Sychra Tomáš262415000100.000.000.00
Žáček Lukáš221027900070.000.0030.00

Výsledky

(10.)
3 - 2
Okresní přebor
2023/2024

Čížovky Boskovice - FFK KOBRA Blansko

(10.)
5 - 0
Okresní přebor
2023/2024

FFK KOBRA Blansko - FC Vesuf

(9.)
2 - 8
Okresní přebor
2023/2024

Staroblansko - FFK KOBRA Blansko

(9.)
5 - 0
Okresní přebor
2023/2024

FFK KOBRA Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(8.)
3 - 4
Okresní přebor
2023/2024

FFK KOBRA Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(8.)
10 - 3
Okresní přebor
2023/2024

FFK KOBRA Blansko - FPO Blansko

(7.)
5 - 1
Okresní přebor
2023/2024

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko

(7.)
0 - 5
Okresní přebor
2023/2024

FC auto-benke.cz Ráječko - FFK KOBRA Blansko

(Čtvrtfinále)
5 - 3
Pohár
2023/2024

Čížovky Boskovice - FFK KOBRA Blansko

(Čtvrtfinále)
0 - 5
Pohár
2023/2024

FFK KOBRA Blansko - Čížovky Boskovice

(5.)
2 - 3
Okresní přebor
2023/2024

FFK KOBRA Blansko - Čížovky Boskovice

(4.)
8 - 1
Okresní přebor
2023/2024

FFK KOBRA Blansko - Staroblansko

(4.)
3 - 4
Okresní přebor
2023/2024

TJ Rakovec Kotvrdovice - FFK KOBRA Blansko

(3.)
1 - 12
Okresní přebor
2023/2024

FPO Blansko - FFK KOBRA Blansko

(3.)
2 - 9
Okresní přebor
2023/2024

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - FFK KOBRA Blansko

(2.)
2 - 5
Okresní přebor
2023/2024

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

(2.)
6 - 2
Okresní přebor
2023/2024

FFK KOBRA Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(1.)
2 - 5
Okresní přebor
2023/2024

FC Vesuf - FFK KOBRA Blansko

(11.)
11 - 0
Okresní přebor
2022/2023

FFK KOBRA Blansko - Staroblansko

(11.)
0 - 5
Okresní přebor
2022/2023

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko

(10.)
3 - 1
Okresní přebor
2022/2023

Čížovky Boskovice - FFK KOBRA Blansko

(10.)
2 - 5
Okresní přebor
2022/2023

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - FFK KOBRA Blansko

(Semifinále)
5 - 0
Pohár
2022/2023

Čížovky Boskovice - FFK KOBRA Blansko

(9.)
1 - 3
Okresní přebor
2022/2023

FFK KOBRA Blansko - FC Vesuf

(9.)
7 - 2
Okresní přebor
2022/2023

FFK KOBRA Blansko - BC Červánky Rájec

(7.)
4 - 4
Okresní přebor
2022/2023

FFK KOBRA Blansko - FPO Blansko

(Čtvrtfinále)
4 - 2
Pohár
2022/2023

FFK KOBRA Blansko - BC Červánky Rájec

(8.)
3 - 3
Okresní přebor
2022/2023

FC Vesuf - FFK KOBRA Blansko

(8.)
1 - 4
Okresní přebor
2022/2023

TJ Rakovec Kotvrdovice - FFK KOBRA Blansko

(7.)
4 - 9
Okresní přebor
2022/2023

Staroblansko - FFK KOBRA Blansko

(6.)
5 - 4
Okresní přebor
2022/2023

BC Červánky Rájec - FFK KOBRA Blansko

(5.)
7 - 1
Okresní přebor
2022/2023

FFK KOBRA Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(5.)
4 - 4
Okresní přebor
2022/2023

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

(4.)
4 - 3
Okresní přebor
2022/2023

FC auto-benke.cz Ráječko - FFK KOBRA Blansko

(3.)
8 - 2
Okresní přebor
2022/2023

FFK KOBRA Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(3.)
2 - 6
Okresní přebor
2022/2023

FFK KOBRA Blansko - Čížovky Boskovice

(2.)
2 - 15
Okresní přebor
2022/2023

FPO Blansko - FFK KOBRA Blansko

(1.)
2 - 3
Okresní přebor
2022/2023

FFK KOBRA Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(7.)
3 - 7
Okresní přebor
2021/2022

BC Červánky Rájec - FFK KOBRA Blansko

(11.)
1 - 9
Okresní přebor
2021/2022

TJ Rakovec Kotvrdovice - FFK KOBRA Blansko

(10.)
13 - 5
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - FC Vesuf

(9.)
7 - 1
Okresní přebor
2021/2022

Čížovky Boskovice - FFK KOBRA Blansko

(9.)
1 - 6
Okresní přebor
2021/2022

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - FFK KOBRA Blansko

(8.)
4 - 1
Okresní přebor
2021/2022

Staroblansko - FFK KOBRA Blansko

(8.)
11 - 2
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - FPO Blansko

(12.)
6 - 3
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - Staroblansko

(Čtvrtfinále)
0 - 3
Pohár
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

(Čtvrtfinále)
3 - 2
Pohár
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko

(6.)
12 - 1
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(6.)
0 - 3
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

(5.)
2 - 3
Okresní přebor
2021/2022

FC auto-benke.cz Ráječko - FFK KOBRA Blansko

(4.)
3 - 4
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(4.)
5 - 0
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - Čížovky Boskovice

(3.)
2 - 4
Okresní přebor
2021/2022

FC Vesuf - FFK KOBRA Blansko

(3.)
2 - 8
Okresní přebor
2021/2022

FPO Blansko - FFK KOBRA Blansko

(2.)
3 - 0
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(1.)
7 - 4
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - BC Červánky Rájec

(1.)
8 - 1
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko