FFK KOBRA Blansko

Vedoucí týmu: Jiří Blažek

Mobil: 776 088 333

Email: ffk-kobra.blansko@post.cz

Soupiska Okresní přebor 2021/2022

HráčVěk Vítězství %Remíza %Prohra %
Bezděk Vít2361041400083.330.0016.67
Blažek Jiří46800000075.000.0025.00
Buš Marek251242600075.000.0025.00
Cichra Vojtěch223325010100.000.000.00
Cojocaru Valentin269281000077.780.0022.22
Grenar David241526103602073.330.0026.67
Hlaváček Roman239821002055.560.0044.44
Kolář Ladislav25623500066.670.0033.33
Korčák Michal23422400075.000.0025.00
Kubín Michal24146111700071.430.0028.57
Letfus David2010000000.000.00100.00
Letfus Matěj2210571200070.000.0030.00
Loukota David241001110080.000.0020.00
Prudký Tomáš241033600080.000.0020.00
Sedlák Jan20512300060.000.0040.00
Sedlák Petr269461000077.780.0022.22
Staněk Daniel25500000060.000.0040.00
Sychra Tomáš25533601060.000.0040.00
Tichý Vojtěch2310000000.000.00100.00
Zápotočný Ladislav24353800066.670.0033.33
Žáček Lukáš2181151600062.500.0037.50
Žáček Pavel242000000100.000.000.00

Výsledky

(7.)
3 - 7
Okresní přebor
2021/2022

BC Červánky Rájec - FFK KOBRA Blansko

(11.)
1 - 9
Okresní přebor
2021/2022

TJ Rakovec Kotvrdovice - FFK KOBRA Blansko

(10.)
13 - 5
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - FC Vesuf

(9.)
7 - 1
Okresní přebor
2021/2022

Čížovky Boskovice - FFK KOBRA Blansko

(9.)
1 - 6
Okresní přebor
2021/2022

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - FFK KOBRA Blansko

(8.)
4 - 1
Okresní přebor
2021/2022

Staroblansko - FFK KOBRA Blansko

(8.)
11 - 2
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - FPO Blansko

(12.)
6 - 3
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - Staroblansko

(Čtvrtfinále)
0 - 3
Pohár FAČR
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

(Čtvrtfinále)
3 - 2
Pohár FAČR
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko

(6.)
12 - 1
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

(6.)
0 - 3
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

(5.)
2 - 3
Okresní přebor
2021/2022

FC auto-benke.cz Ráječko - FFK KOBRA Blansko

(4.)
3 - 4
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

(4.)
5 - 0
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - Čížovky Boskovice

(3.)
2 - 4
Okresní přebor
2021/2022

FC Vesuf - FFK KOBRA Blansko

(3.)
2 - 8
Okresní přebor
2021/2022

FPO Blansko - FFK KOBRA Blansko

(2.)
3 - 0
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

(1.)
7 - 4
Okresní přebor
2021/2022

FFK KOBRA Blansko - BC Červánky Rájec

(1.)
8 - 1
Okresní přebor
2021/2022

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko