FFK KOBRA Blansko

Vedoucí týmu: Jiří Blažek

Mobil: 776 088 333

Email: ffk-kobra.blansko@post.cz

Soupiska Okresní přebor 2021/2022

HráčVěk Vítězství %Remíza %Prohra %
Bezděk Vít23341500066.670.0033.33
Buš Marek24620200066.670.0033.33
Cichra Vojtěch222314010100.000.000.00
Cojocaru Valentin25512300080.000.0020.00
Grenar David239851301066.670.0033.33
Hlaváček Roman22671802050.000.0050.00
Kolář Ladislav24311200066.670.0033.33
Korčák Michal22300000066.670.0033.33
Kubín Michal238481200075.000.0025.00
Letfus David1910000000.000.00100.00
Letfus Matěj21645900083.330.0016.67
Loukota David23801110075.000.0025.00
Prudký Tomáš24722400071.430.0028.57
Sedlák Jan20512300060.000.0040.00
Sedlák Petr25311200066.670.0033.33
Sychra Tomáš24323501066.670.0033.33
Žáček Lukáš20211200050.000.0050.00

Nadcházející zápasy

6. 2. 2022
(7.)
10:30
Okresní přebor
2021/2022
N/A

BC Červánky Rájec - FFK KOBRA Blansko

20. 2. 2022
(8.)
13:00
Okresní přebor
2021/2022
N/A

FFK KOBRA Blansko - FPO Blansko

20. 2. 2022
(8.)
13:50
Okresní přebor
2021/2022
N/A

Staroblansko - FFK KOBRA Blansko

27. 2. 2022
(9.)
9:40
Okresní přebor
2021/2022
N/A

TRIANGL Rájec-Jestřebí "B" - FFK KOBRA Blansko

27. 2. 2022
(9.)
11:20
Okresní přebor
2021/2022
N/A

Čížovky Boskovice - FFK KOBRA Blansko

6. 3. 2022
(10.)
12:10
Okresní přebor
2021/2022
N/A

FFK KOBRA Blansko - FC Vesuf

12. 3. 2022
(11.)
17:00
Okresní přebor
2021/2022
N/A

TJ Rakovec Kotvrdovice - FFK KOBRA Blansko

19. 3. 2022
(12.)
12:30
Okresní přebor
2021/2022
N/A

FFK KOBRA Blansko - Staroblansko

Výsledky

15. 1. 2022
(Čtvrtfinále)
0 - 3
Pohár FAČR
2021/2022
N/A

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

8. 1. 2022
(Čtvrtfinále)
3 - 2
Pohár FAČR
2021/2022
N/A

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko

18. 12. 2021
(6.)
12 - 1
Okresní přebor
2021/2022
N/A

FFK KOBRA Blansko - FC auto-benke.cz Ráječko

18. 12. 2021
(6.)
0 - 3
Okresní přebor
2021/2022
N/A

FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko

11. 12. 2021
(5.)
2 - 3
Okresní přebor
2021/2022
N/A

FC auto-benke.cz Ráječko - FFK KOBRA Blansko

14. 11. 2021
(4.)
3 - 4
Okresní přebor
2021/2022
N/A

FFK KOBRA Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí "B"

14. 11. 2021
(4.)
5 - 0
Okresní přebor
2021/2022
N/A

FFK KOBRA Blansko - Čížovky Boskovice

6. 11. 2021
(3.)
2 - 4
Okresní přebor
2021/2022
N/A

FC Vesuf - FFK KOBRA Blansko

6. 11. 2021
(3.)
2 - 8
Okresní přebor
2021/2022
N/A

FPO Blansko - FFK KOBRA Blansko

30. 10. 2021
(2.)
3 - 0
Okresní přebor
2021/2022
N/A

FFK KOBRA Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice

24. 10. 2021
(1.)
7 - 4
Okresní přebor
2021/2022
N/A

FFK KOBRA Blansko - BC Červánky Rájec

24. 10. 2021
(1.)
8 - 1
Okresní přebor
2021/2022
N/A

PRO-STATIC Blansko - FFK KOBRA Blansko