Rozlosování: SH Údolní Blansko | Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina


05.01.2019 Rozhodčí
12:00 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina FPO Blansko - Staroblansko -
12:50 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina Staroblansko - OSK Blansko -
13:40 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina PRO-STATIC Blansko "B" - OSK Blansko -
14:30 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina 4FUN Blansko - FFK KOBRA Blansko -
15:20 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina Ostrofsity Žonglers - DNB Blansko -
16:10 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina FFK KOBRA Blansko - Titul Vavřinec -
17:00 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina Dynamo Čížovky Boskovice - RS Habanero -
13.01.2019 Rozhodčí
09:00 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina FC Auto-Benke.cz Spešov - 4FUN Blansko -
09:50 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina PRO-STATIC Blansko "B" - Staroblansko -
10:40 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina 4FUN Blansko - DNB Blansko -
11:30 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina TRIANGL Rájec-Jestřebí - Ostrofsity Žonglers -
12:20 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina OSK Blansko - RS Habanero -
13:10 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina Ostrofsity Žonglers - FPO Blansko -
14:00 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina Dynamo Čížovky Boskovice - OSK Blansko -
14:50 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina FPO Blansko - FFK KOBRA Blansko -
15:40 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina Dynamo Čížovky Boskovice - Titul Vavřinec -
19.01.2019 Rozhodčí
12:00 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina Ostrofsity Žonglers - Staroblansko -
12:50 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina Ostrofsity Žonglers - TJ Rakovec Kotvrdovice -
13:40 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina TJ Rakovec Kotvrdovice - TRIANGL Rájec-Jestřebí -
14:30 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina PRO-STATIC Blansko "B" - TRIANGL Rájec-Jestřebí -
15:20 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina PRO-STATIC Blansko "B" - RS Habanero -
16:10 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina Dynamo Čížovky Boskovice - DNB Blansko -
17:00 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko "B" -
17:50 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina FC Auto-Benke.cz Spešov - OSK Blansko -
18:40 Okresní přebor 2018/2019 - základní skupina FPO Blansko - OSK Blansko -