Aktuality

1. hrací den odstartoval novou sezónu

Další ročník odstartoval úvodní brankou prvního zápasu sezóny hráč Olomučan, Vít Štěpánek. Nový tým se dostal proti Staroblansku do tříbrankového vedení. Staroblansko se vrátilo do zápasu dvěma brankami Recha. Druhá půle patřila herně Staroblansku, velké množství šancí však hráči v červeném neproměnily a tak se Olomučany mohou radovat z prvního vítězství.

Posílené DDM nestačilo na Staroblansko, dva góly si dala žlutá ponorka sama, dva dostala po pěkných akcích, vsítila pouze jeden gól. Suma sumárum 1:4.

DDM se Sezbo Blansko rozešlo smírně 1:1, první půli vyhrálo Sezbo brankou do šatny. Jakub Kostka srovnával po velkém tlaku v závěru utkání.

V souboji nováčků bylo úspěšnější Habanero, bojovným výkonem porazily Spešov 2:1, vítězný gól zaznamenal Patrik Svoboda.

Vstup do nového ročníku se povedl Sijétlu, dokázal si poradit se Sezbem 4:1, které selhávalo v zakončení včetně neproměněného pokutového kopu.

Pikantní souboj nabídlo utkání Habanero - Mafia, vyrovnané utkání se štastnějším koncem pro Habanero, které si tak z prvního hracího dne odnáší plný bodový zisk.

Fyzicky nejnáročnější duel předvedlo OSK ze Sijétlem. Na futsalkách držely více balón OSK, branky střílel Sijétl. Poločas 3:0 ve prospěh zelených dal ráz zbytku utkání a černobílým se povedlo již jen snížit na konečných 3:1.

SObotní program uzavřel rezervy FPO s Mafií. Béčko si rychle vypracovalo náskok, který se v poločase zastavil na 4:1. Ve druhé půli Mafie přidala a dvěma brankami zdramatizovala zápas. Vyrovnání však oranžový již nepiřpustili.